Przed nami kobietami w dzisiejszych czasach stoi wiele wyzwań. Już nie jesteśmy tylko strażniczkami domowego ogniska, ale również matkami, żonami i pełnoetatowymi pracownikami. Potrafimy pogodzić wszystkie te obowiązki doskonale i jeszcze zostaje nam czas dla siebie. Realizujemy swoje plany i marzenia.

Przychodzi wieczór… chwila oddechu, refleksji po dniu pełnym nowych wyzwań. Nareszcie czas, aby wyciszyć swoje myśli, na chwilę zwolnić, przytulić się do ukochanego i zasnąć, aby kolejny poranek rozpocząć z nową pozytywną energią.

Poranek…każdy taki sam. Nie tylko mój, Jej. Każdej z nas. Każdej kobiety. Zazwyczaj po zarwanej nocy, bo akurat mąż nie słyszał, że dziecko wołało, więc Ty i ja po raz kolejny wstajemy w nocy, czasem raz, czasem dwa, a z czasem przestajemy liczyć.
Oj Nie! Nie chciałyśmy narzekać. Dzisiaj nie o tym.

Chodziło nam o nas – kobiety, piękne kobiety, naturalnie piękne. Te o poranku, te za dnia i te wieczorami. Każda inna.
Po tym naszym poranku, który bywa różny, zmieniamy się. Dla kogo? Dla siebie, dla “nich”, a może dla innych kobiet… Mamy dwie twarze, a może i więcej. Jedne lubią mniej, słabiej, inne więcej, mocniej, ale każda z nas to robi. Każda z nas się tego uczy.

Makijaż…

Nam w tym pomagają paletki firmy Sleek “Oh So Special” oraz Maybelline “THE NUDES”, które pozwalają na stworzenie makijażu na każdą okazję, zarówno dziennego jak i wieczorowego. To coś dla nas. Dla kobiet, które codziennie mają przysłowiowe 5 minut żeby poczuć się piękniej. Mogą być zarówno naturalne jak i bardziej odważne. Palety są uniwersalne, naturalne odcienie pięknie podkreślają kobiecą urodę. Jej i moją.

My je lubimy. A Wy?

kobiety

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *