Nasza Historia

Ponad wszystko to dwie przyjaciółki Natalia i Kasia.
Natalia Kusaj

Natalia Kusaj

Nauczyciel współorganizujący proces kształcenia
Natalia - mgr dziennikarstwa. Absolwentka polonistyki, pedagogiki wychowania przedszkolnego oraz spektrum autyzmu. Posiada uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii ręki oraz tytuł Terapeuta Ręki jest również terapeutą TUS. Mieszka w Jeleniej Górze z mężem i dwójką dzieci. Na co dzień pracuje jako nauczyciel wspomagający. Lubi czytać książki i zwiedzać ciekawe miejsca. W wolnej chwili zajmuje się szyciem "cudeniek" dla swoich dzieci. Autorka bloga "Ponad Wszystko".
Katarzyna Gumulak

Katarzyna Gumulak

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej
Kasia - mgr pedagogiki specjalnej. Absolwentka polonistyki, pedagogiki wychowania przedszkolnego oraz spektrum autyzmu. Posiada uprawnienia do prowadzenia diagnozy i terapii ręki oraz tytuł Terapeuta Ręki. Posiada uprawnienia do prowadzenia Sensoplastyki. Mieszka w Jeleniej Górze z mężem i synem Miłoszem. Na co dzień pracuje jako nauczyciel w szkole. Kocha góry i leśne wędrówki. Wieczorami uwielbia czytać książki. Autorka bloga "Ponad Wszystko".

Ponad Wszystko to Natalia i Kasia.

Matki pełnych energii i ciekawych świata chłopców.

Pochodzimy z małej miejscowości, od zawsze się znałyśmy, niby koło siebie a jednak osobno. Każda szła swoją życiową drogą nie patrząc na drugą.
Jednak sześć lat temu połączył nas los. Zamieszkałyśmy w Jeleniej Górze i od tego zaczęła się nasza przygoda. Wspólna praca, zainteresowania i dzieci w podobnym wieku – to wszystko sprawiło, że stałyśmy się sobie bliższe i wspólnie zaczęłyśmy realizować swoje pasje i marzenia.
Podobne spojrzenie na świat sprawiło, że każdy dzień rozpoczynamy od telefonu do siebie. Obie jesteśmy nauczycielkami pracującymi z małymi dziećmi. To nasza pasja.

Ponad Wszystko powstało latem 2016 roku. To miejsce gdzie dzielimy się z Wami naszymi pomysłami i doświadczeniem. Podpowiemy w co bawić się z dziećmi, aby codzienność nie była nudna, a rozwój naszych dzieci przebiegał harmonijnie i prawidłowo.
Pokażemy miejsca które warto odwiedzić razem z dziećmi. Nasze teksty piszemy często razem, wspólnie wybieramy tematy, którymi chcemy się z Wami podzielić.
Zapraszamy
Odwiedzajcie nas!

Razem