Mikołaj zbliża się wielkimi krokami.
Gwiazdka tuż, tuż.
Okres przedświąteczny ruszył pełną parą.

 

Uwielbiamy grudzień. Za ten klimat, za magię, za rodzinną atmosferę, za możliwość obdarowywania prezentami.
Mając dzieci ten miesiąc nabiera nowego znaczenia. Wspólne pieczenie pierniczków, dekorowanie domu, ubieranie choinki – to chwile, które są dla nas wyjątkowe.
Pisanie listu do Mikołaja to już tradycja. Co jest w tym liście? Fabian i Miłosz są już w takim wieku, że dokładnie wiedzą co Mikołaj powinien im przynieść. Przecież byli grzeczni cały rok 🙂
Dla nas to spore ułatwienie, bo nie musimy siedzieć godzinami i przeszukiwać internetu w poszukiwaniu prezentów dla naszych chłopców. Zawsze coś z listu do świętego Mikołaja znajduje się pod poduszką oraz pod choinką. W tym roku sprawa wygląda tak samo. Nasze jedyne i główne  zadanie to wcielić się w rolę Świętego i zakupić wymarzone prezenty.

Postanowiłyśmy podzielić się z Wami listą prezentów, które stworzyli nasi chłopcy. I uwaga to są prezenty, które wymarzyli sobie nasi chłopcy. Niekiedy mogą Was zaskoczyć ich wybory. Nie zamykamy się na zabawki  w konkretnym przedziale wiekowym, bo to utrudnia wybór prezentu. Jeśli nasz 3 latek marzył kiedyś o lego dla 5 latka to je dostał, każdemu należy się szansa, aby spróbować swoich możliwości. Teraz ma 5 lat i bez najmniejszego problemu składa lego 8-10 latków, więc kochani bądźmy otwarci.

Oto typy Miłoszka:

Oto typy Fabiana:

 

 

Oto typy Tymona (a właściwie typy mamy):

 

 

 

 

Kochani jeśli coś z tych prezentowych propozycji Wam się podoba to piszcie, podamy Wam sklepy w których dokonywałyśmy zakupu.
Uważamy, że wartościowym prezentem są książki, dlatego polecamy nasze książeczki Świat Florka
Książki z dedykacją, ładnie zapakowane na prezent.
Będzie nam miło jak kupisz naszą książkę na prezent.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *