Pracujemy z dziećmi i każdego dnia poznajemy ich dziecięcy świat.

Nauczycielka przedszkola wie, że każde dziecko jest inne a dziecięcy świat bardzo wyjątkowy.
Każdy dzień w życiu dziecka niesie dla nas i naszych małych podopiecznych nowe doświadczenia.
Dziecięce radości, smutki i problemy pojawiają się już w życiu każdego przedszkolaka, a my nauczycielki przedszkola wiemy o tym najlepiej.
To nam nasze przedszkolne dzieci opowiadają przeróżne historie  czasem te prawdziwe a czasem te wymyślone.
Codziennie zmagamy się z dziecięcymi problemami.

Bycie nauczycielką przedszkola to nie tylko zawód to dla nas styl życia.

 

Pewnego dnia postanowiłyśmy, wykorzystać naszą wiedzę oraz doświadczenie, a zarazem zrealizować jedno z tych marzeń, które wydawały się nie osiągalne. Wydałyśmy naszą pierwsza książkę .
I tak oto powstał ”Świat Florka” – książka, która pozwoli dzieciom lepiej zrozumieć emocje, odnaleźć cząstkę siebie dzięki utożsamieniu się z bohaterem i przeżyć z nim niejedną przygodę. Mówimy tutaj o przedszkolnej adaptacji i uczuciach z nią związanych. Opowiadamy o strachu, lęku i złości. Pokazujemy  przedszkolną rzeczywistość i pomagamy rozwijać inteligencję emocjonalną dzieci.

Florka pokochali wszyscy, a nasze przedszkolne dzieci dopytywały czy będzie ciąg dalszy?
Nasz bohater dorasta, tak samo jak nasze przedszkolne dzieci,  dlatego nie mogło zabraknąć kolejnej części ” Świat Florka. Pamiętnik przedszkolaka”. Zebrane opowiadania ukazują szereg trudnych historii, z którymi dzieci muszą sobie poradzić. Każdy rozdział traktuje o rzeczywistych problemach, takich jak: pierwsza wizyta u dentysty, złe sny, skarżenie czy odmienność.
Ukazujemy dziecięcy świat, przygody i trudności, którym wszystkie dzieci muszą stawić czoła. Utożsamiając się z bohaterami poszczególnych opowiadań, wszyscy mamy szansę zrozumieć trudne emocje i dziecięce  problemy by potem móc stawić im czoła w prawdziwym życiu.

W naszych książkach znajdziecie  praktyczne sposoby radzenia sobie z danymi problemami, taki mini przepis, który nam rodzicom otwiera oczy, tłumaczy i pokazuje jak radzić sobie i zrozumieć dziecięce emocje.

 

Nasze książki są adresowane nie tylko do dzieci.  To książki dla całej rodziny, dla wszystkich, którzy chcą nauczyć dziecko, jak rozwiązywać swoje problemy.

Bycie mamą i nauczycielką przedszkola to najlepsze życiowe role w których się spełniamy. Każda nauczycielka przedszkola wie o czym mówimy 🙂

Pamiętajmy, że zawsze warto realizować swoje marzenia!

 

Po raz kolejny udało nam się również wydać Planer dla Nauczycieli Przedszkola 2019/2020

To już druga edycja i jest nam niezmiernie miło, że nas wspieracie i kupujecie nasze produkty.
Nasze Planery to edycja limitowana i posiadamy tylko jeden nakład.

Nasze produkty do kupienia  tutaj|


Jesteśmy też mamami i to bardzo zapracowanymi, dlatego stworzyłyśmy też coś dlawszystkich mam Planer Zorganizowanej Mamy
Planujemy, zapisujemy i z tygodnia na tydzień mamy większą kontrolę i więcej czasu. A teraz Planer możecie kupić w super cenie najtańszy Planer na rynku, wyprodukowany w Polsce.

Nauczycielki przedszkola - mamy tę moc

Drogie nauczycielki i mamy, życzymy Wam wytrwałości w dążeniu do wyznaczonych celów oraz wiary w siebie.
Wszystkie mamy tę moc.
Będzie nam miło jak wspomnicie o naszych produktach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *