Ten rok rozpoczęłyśmy od realizacji naszych marzeń. Jedno z nich z Waszą pomocą zostało spełnione i nasza książka “Świat Florka” gości już w różnych zakątkach świata.
Dostajemy od Was wiele pozytywnych komentarzy odnośnie naszej pracy i tego co robimy.
Udowodniłyśmy przede wszystkim sobie, że wystarczy tylko czegoś bardzo chcieć a musi się to udać.

Od dłuższego już czasu pracujemy nad nowym projektem, tym razem pomyślałyśmy o nas – Nauczycielach Przedszkola i zaprojektowałyśmy Planer Nauczyciela Przedszkola.

My, jako osoby pracujące na co dzień w przedszkolu doskonale wiedziałyśmy czego brakuje nam w dotychczasowych kalendarzach pojawiających się na rynku. Nie ukrywajmy, że tego jest tak naprawdę mnóstwo, jednak jeśli przyjdzie wybrać ten odpowiedni  – zaczyna się problem.
Pracę nad naszym planerem oparłyśmy o naszą wiedzę oraz doświadczenie. Każda z nas zaproponowała co według niej powinno się znaleźć w “wymarzonym”  planerze nauczyciela.
Szukałyśmy najlepszego rozwiązania, aby w jednym miejscu móc zaplanować i usystematyzować pracę na dany rok szkolny.

Nauczyciel przedszkola to osoba, która ma mnóstwo pomysłów, zadań i planów. W naszym planerze znajdziecie miejsce na zaplanowanie tygodnia swojej pracy oraz dużo miejsca na notatki. Wszystkie plany jakie chcemy zrealizować w danym dniu, miesiącu będzie można wpisać w odpowiednio zaprojektowanych stronach. Mało tego, na początku każdego miesiąca znajdziecie propozycję nietypowych świat oraz zabawy, które możecie wykorzystać w danym dniu. Bedzie też miejsce na nasze prywatne sprawy “reset nauczyciela”, cytaty motywujące do działania oraz wspierające nas.

Będzie lekki, praktyczny z fajnym designem i kolorami.
Jako,że społeczność nauczycieli przedszkola jest ogromna, postanowiłyśmy się Was poradzić i na grupie Kreatywne Nauczycielki Przedszkola, poprosiłyśmy o radę odnośnie koloru okładki. Ilość Waszych komentarzy pozytywnie nas zaskoczyła. Pojawiły się kolory o których nawet nie myślałyśmy.

Aby nasz planer znalazł się w sprzedaży – pozostał tylko projekt okładki. Z Waszą pomocą nasz grafik już nad nim pracuje.
Już niebawem Planer Nauczyciela Przedszkola znajdzie się w przedsprzedaży na naszej stronie w promocyjnej cenie.
Zachęcamy do zapisania się do naszego newslettera, gdzie dostanie 15% rabatu oraz jako pierwsi dowiecie się o wszystkich nowościach, które się u nas pojawią.

planer nauczyciela przedszkola

*to nie jest projekt okładki

Więcej szczegółów i informacji odnośnie zakupu planera już niebawem na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *