Czas poszukiwań inspiracji dotyczących prezentów z okazji Dnia Mamy i Taty ruszył pełną parą.
Przeglądamy Internet, zadajemy pytania na różnych grupach, szukamy czegoś ciekawego.
Oprócz zaangażowania w przygotowanie występu, sporo czasu poświęcamy właśnie na upominki, które tworzą dzieci.
Serca z gipsu, gliny, masy solnej, kwiaty z papieru, bibuły, materiału, ozdobne szkatułki, ramki na zdjęcia, świeczniki …chyba każdy nauczyciel przeszedł przez etap tych wszystkich prezentów.

Pamiętajmy jednak, że najważniejsze, aby rodzic w tym upominku z przedszkola zauważył swoje dziecko, zauważył wysiłek i serce jakie to dziecko włożyło w przygotowanie tej niespodzianki.
Nasze starsze przedszkolaki często  oprócz właśnie jakiegoś małego prezentu dołączają KSIĘGĘ RODZINY. To wyjątkowy prezent, bo każda księga jest inna, szablon jest gotowy jednak reszta należy do dziecka. Kredki, pastele, mazaki, wycinanki, naklejki, brokaty to wszystko jest dostępne i za pomocą różnych dodatków i własnej wyobraźni dzieci tworzą cudowne księgi. A rodzic widząc siebie oczami dziecka niejednokrotnie jest wzruszony.

Nasza tegoroczna KSIĘGA  RODZINY DLA MAMY I TATY została stworzona wczoraj więc jeszcze efektów pracy dzieci brak, ale obiecujemy, że pokażemy Wam na naszej grupie na Fb – Nauczyciele Przedszkola z pasją, interpretacje tej Księgi przez nasze przedszkolne dzieci. Jeśli skorzystacie  z naszej propozycji będzie nam miło jak również pokażecie co udało się stworzyć Waszym przedszkolakom.

KSIĘGA RODZINY DLA MAMY I TATY

Polecamy również Planer Nauczyciela Przedszkola

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *