Cześć.
Po tak długiej przerwie to na początek muszę się po prostu przywitać.
Nie było mnie tutaj ponad rok. Czas pędzi jak szalony i właśnie kilka dni temu zrozumiałam, jak dawno nie pisałam, a przecież tak bardzo to lubiłam.
Tak wiele się zmieniło. Co się stało, że postanowiłam się odezwać ?
Oglądałam ostatnio pewien serial (chociaż rzadko mam czas na tego typu rozrywki), który uświadomił mi, jak ważne było dla mnie posiadanie bloga. Pierwszego założyłam 10 lat temu (już nie istnieje), obecnego kilka lat temu i tak od przeszło 9 lat pisałam do Was, dla Was i dla siebie. Ten serial uświadomił mi jak ważne jest podążanie za tym co się kocha, co sprawia nam przyjemność. Wydawnictwo zostało zamknięte, jednak strona, blog istnieją, tego etapu nie potrafiłam rok temu tak po prostu usunąć.
Dlatego postanowiłam się odezwać, takim spontanicznym, szczerym wpisem.

Co u mnie?

Nadal pracuję w przedszkolu, jestem nauczycielem współorganizujacym (wspomagającym) i bardzo lubię swoją pracę. Trzy lata temu zmieniłam pracę – przedszkole, była to dla mnie niezwykle trudna decyzja, podjęłam ryzyko i szczerze to przez pierwsze tygodnie żałowałam tej decyzji. Ze łzami w oczach wstawałam do nowej pracy i myślałam, co ja narobiłam, przecież było mi dobrze w poprzedniej placówce.
A co myślę teraz po tych trzech latach?
Jestem szczęśliwa, spełniona, robię to co lubię. Ta trudna decyzja okazała się być najlepszą jaką mogłam podjąć.
Dlaczego nie szukam pracy w szkole? Często słyszę to pytanie.
Bo czuję, że tutaj jest moje miejsce.
Przedszkole, które stworzyły dwie niesamowite kobiety. Przedszkole gdzie liczy się każdy człowiek i ten duży i ten mały.
Tak wiele się tutaj nauczyłam i tak wiele przede mną.
Może znowu powinnam dla Was pisać?

A Wy jesteście zadowoleni ze swojej pracy?

Pozdrawiam Was serdecznie
Natalia

2 Thoughts on “Dawno mnie tutaj nie było…”

  • Hej! Widzę, że bardzo dużo się u ciebie ostatnio zmieniło! U mnie też niedawno wydarzyło się niesamowicie wiele rzeczy. Jestem z siebie bardzo dumna, ponieważ w końcu odważyłam się zapisać do psychiatry. Toruń to miejscowość, w której przyjmuje specjalista, do którego mam się udać. Jestem ciekawa co mnie czeka.

  • Faktycznie dawno Pani nie dodawała żadnych postów. Ja też niestety ostatnio jestem zabiegany, ponieważ rozpocząłem nową pracę związaną z automatyką przemysłową. Jest to dziedzina techniki zajmująca się automatyzacją procesów produkcyjnych. Polega na wykorzystaniu urządzeń i systemów elektronicznych do kontrolowania i monitorowania procesów technologicznych. Celem automatyki przemysłowej jest zwiększenie efektywności i jakości produkcji, a także zapewnienie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *